Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÁ: Slnečná záhrada s rozlohou 375 m2, Spišská Nová Ves, Iliašovská cesta

Ponúkam na predaj slnečnú záhradu s ovocnými stromami, nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti pri Iliašovskej ceste, blízko sídliska Západ v Spišskej Novej Vsi a obce Smižany.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj slnečnú záhradu s ovocnými stromami, nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti pri Iliašovskej ceste, blízko sídliska Západ v Spišskej Novej Vsi a obce Smižany. Je ideálna pre niekoho, kto sa rozhodne si ju zužitkovať podľa vlastných predstáv - napr. ľubovoľné umiestnenie a výstavbu záhradnej chatky, domčeka, altánku, pivničky, terasové pestovanie ovocných stromov, kríkov, rastlín, byliniek a i..

 

ZÁHRADA:

- v tvare obdĺžnika, približne o rozlohe 10,5 m x 35,5 m

- príjazdová cesta od Iliašovskej cesty je poľná po spevnenom teréne

- vstup cez hlavnú bránu vymedzenú len pre záhradkárov

- parkovanie autami priamo na záhradkách - cesta vedie naprieč jednotlivými záhradami a vlastníci majú právo prechodu a prejazdu

- je na slnečnom svahu, v závetrí, rozdelená cestou na dve časti, horná časť záhrady je rozdelená na tri menšie spevnené časti  

- rastú na nej v hornej časti marhuľa, 2 jablone, čerešňa a v dolnej časti 2 slivky

- orientácia: J - JZ

- prípojka elektriny je na hranici pozemku, potrebné inštalovať rozvodnú skriňu

- prívod úžitkovej vody je zo spoločnej studne - hadica na vodu je na záhrade približne v hĺbke jedného metra (celkom sú v záhradkárskej oblasti tri hlavné spoločné studne, z ktorých sú prípojky k jednotlivým pozemkom)

- poplatky: 7 Eur/rok (poplatok záhradkársky spolok), 11,25 Eur/rok (účelový poplatok), 8,35 Eur/rok (daň z nehnuteľnosti r. 2020).

 

Záhrada je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy. Je to tiché a nerušené miesto pre trávenie voľného času od jari do jesene s perspektívou aj do budúcnosti. Niektorí vlastníci záhrad si prispôsobili užívanie celoročne. Vpredu pred záhradami sú polia, vzadu polia a lesy. Zo záhrady je pekný panoramatický výhľad na časť Spišskej Novej Vsi a Smižian.      

 

Pozrite si videoprehliadku: https://www.youtube.com/watch?v=Pn_7oWsh7K0

  

Obhliadky a ďalšie informácie na tel. čísle 0918 125 835.

 

***** P R E D A N Á *****

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF