Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÉ: Stavebný pozemok, Levoča – Levočská dolina, Slnečná úboč, rozloha celkom 1150 m2

Popis nehnuteľnosti

V skutočne krásnom prírodnom prostredí Levočských vrchov v Levočskej doline sa nachádza slnečný stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1150 m2, ku ktorému ju prístup z dvoch strán, a to zdola od asfaltovej cesty autom a pešo z horného parkoviska nad pozemkom. Je v miernom svahu s postupným prevyšovaním.

 

POZEMOK:

- v tvare obdĺžnika - šírka cca 17 m, dĺžka cca 68 m

- zameraný geodetom s vytyčenými hranicami, nezastavaný

- s prípojkou elektriny na hranici pozemku a napojenia na verejnú sieť rozvodov pitnej a odpadovej vody pred pozemkom

- osobné vlastníctvo bez ťarchy

- nachádza sa v novej, postupne zastavanej lokalite Slnečná úboč na Levočskej doline v Levoči.

 

Na základe vydanej územnoplánovacej informácie, ktorá obsahuje údaje o prípustnom využití plochy, regulatívoch a podmienkach výstavby v lokalite, je možné pozemok využiť na bývanie v rodinnom dome alebo vile a výstavbu garáže a príslušenstva k nim.

 

Lokalita je vhodná na rekreačné aj trvalé celoročné  bývanie. Je vyhľadávaná hlavne z dôvodu krásnej prírody, čistého ovzdušia, rekreácie a oddychu. V okolí sa nachádzajú lesy, turistické chodníky a cyklotrasy. Známy svojim bohatým využitím je blízky Rezort Levočská dolina poskytujúci niektoré služby celoročne (napr. ubytovanie, reštauračné služby, wellness, bowling) a iné sezónne (napr. bio kúpalisko, rybolov, požičovňa bicyklov, lyžiarske stredisko). Do centra Levoče je oddiaľ cca 6 km.

 

CENA: dohodou

 

Videoprehliadku nájdete tu:

https://youtu.be/N4Db-iGQf3s

 

Pre viac informácií volajte: 0918 125 835.

 

 

--- P R E D A N É ---

 

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF