Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Stavebný pozemok, Levoča, ul. Levočské kúpele, rozloha celkom 534 m2

Na stavbu rekreačnej chaty s prístupom po asfaltovej ceste.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na stavbu rekreačnej chaty, chalupy s prístupom po asfaltovej ceste nachádzajúci sa v Levoči na ulici Levočské kúpele v smere k chatovej oblasti Fedorkin jarok o celkovej rozlohe 534 m2.

 

POZEMOK:

- v tvare obdĺžnika - šírka cca 10 m, dĺžka cca 54 m

- tvoria ho na liste vlastníctva dve parcely - jedna zapísaná ako záhrada o rozlohe 438 m2 a druhá o rozlohe 96 m2 ako zastavaná plocha a nádvorie - pripravená na stavbu rekreačnej chaty

- toho času je nezastavaný, s miernym klesaním, udržiavaný, oplotený

- s prípojkou elektriny

- osobné vlastníctvo bez ťarchy

- nachádza sa v zastavanej časti ulice, je slnečný, susedia sú veľmi milí.  

 

Lokalita je vhodná na rekreačné aj trvalé bývanie. Je vyhľadávaná hlavne z dôvodu rekreácie a oddychu, pretože všade naokolo je čistá príroda, Levočské vrchy, lesy, Levočský potok, vodná nádrž, množstvo značených turistických chodníkov a cyklotrás. Známy svojim bohatým využitím je neďaleký Rezort Levočská dolina poskytujúci niektoré služby celoročne (napr. ubytovanie, reštauračné služby, wellness, bowling) a iné sezónne (napr. bio kúpalisko, rybolov, požičovňa bicyklov, lyžiarske stredisko). Do centra Levoče je oddiaľ cca 4 km.

 

CENA: 27.300,- EUR

V prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvýhodnejšia ponuka.

Projekt chaty nie je v cene.

 

Videoprehliadku nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=O0rwauzpPRk

 

Viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

---------- P R E D A N É ----------

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF