Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Parádny stavebný pozemok Vlková, 1024 m2, okr. Kežmarok

Popis nehnuteľnosti

V peknej novej a už z väčšej časti zabývanej individuálnej výstavbe v obci Vlková, okres Kežmarok je na predaj parádny stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1024 m2. Jeho jedinečnosť je v tom, že má prístup z dvoch ulíc. Cesty sú asfaltové, všetky siete k dispozícii. Horná časť pozemku je širšia. Z domu, ktorý tam bude postavený, bude mať majiteľ určite krásne výhľady do okolia. V čase bezoblačného počasia alebo nízkej oblačnosti sú odtiaľ nádherné pohľady na Vysoké Tatry.

Pozemok je slnečný, nepravidelného tvaru a skladá sa z dvoch parciel. Horná šírka pozemku je cca 23 metrov, dolná šírka je cca 11 metrov a dĺžka 57 metrov. Je v osobnom vlastníctve.

 

Rozhodnutie o umiestnení stavby:

https://bel-house.sk/wp-content/uploads/2020/11/MI_SU-Design-Technicke-udaje-Panorama-Park-Vlkova.pdf

Táto časť obce Vlková je obľúbená a poskytuje príjemné bývanie. Z obce je do okresného mesta Kežmarok cca 10 km, do Popradu cca 17 km, do Levoče cca 17 km, do Spišského Štvrtka cca 7 km, k diaľničnému privádzaču cca 6 km. V okolí sú možnosti výletov, turistiky, návštevy pamiatok či termálneho kúpaliska, Slovenský raj, Vysoké Tatry a i.

 

O obci Vlková nájdete informácie na odkaze:

https://www.vlkova.sk/

 

CENA: 85.000,- EUR  (83,- EUR/m2)

 

Osobnú obhliadku si môžete so mnou dohodnúť na telefónnom čísle

0918 125 835.

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF