Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 1-izbový byt, blízko centra, Spišská Nová Ves, 46m2, 3. posch., 2 lodžie

Ponúkam Vám na prenájom zrenovovaný 1-izbový byt v zateplenom panelovom bytovom dome v Spišskej Novej Vsi v blízkosti centra mesta na Levočskej ulici 22. 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom zrenovovaný 1-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom panelovom bytovom dome na Levočskej ulici 22 v Spišskej Novej Vsi.  Byt je vnútorný, teplý, svetlý, priestranný s dvomi lodžiami a pivnicou.

  

BYT:

- rozloha celkom:  45,97m2

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, dve lodžie a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

Izba: 18,60m2

Kuchyňa: 8,45m2

Chodba: 5,89m2

Kúpeľňa: 2,74m2

WC: 0,99m2

Pivnica: 1m2

2 lodžie spolu: 8,30m2

- poschodie: 3/11

- orientácia: východ - juhovýchod

- má vymenené plastové okná, žalúzie, plávajúce podlahy a dlažbu, kuchynskú linku s dresom, kombinovaný sporák, v kúpeľni vaňu a umývadlo so skrinkou, WC misu, vodovodné batérie.

 

Mesačná výška za prenájom je 350 Eur vrátane energií.

Zábezpeka (depozit) je vo výške 700 Eur.

   

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej lokalite blízko centra mesta

- postavený z panelu, zateplený, vymenené plastové okná a vchodové dvere, vymaľované schodiská, svetelné senzory pri vstupe do domu aj na schodiskách, nové výťahy (1 osobný, 1 nákladný), elektronický zámok dverí, nové zvončeky

- obklopený  zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách, slušní a milí susedia, čistý vchod

- výborná občianska vybavenosť - nákupná zóna v centre mesta vrátane kultúrnych inštitúcií, divadla, kostolov, MŠ, ZŠ, SŠ, detské ihrisko, kvetinárstva, autobusová a železničná stanica, dom smútku, cintorín a i.

- správu vykonáva Bytové družstvo, Kamenárska 5, Spišská Nová Ves.

 

Rada Vám byt predstavím osobne.

Obhliadky po dohode na tel. čísle:  0918 125 835.

 

*****  P R E N A J A T Ý *****

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF