Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 1-izbový kompletne zrenovovaný byt, 3. posch., 44 m2, ul. J. Francisciho, sídl. Západ I, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom pekný, priestranný, novozrenovovaný zariadený 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu v Levoči na sídlisku Západ I, na ulici Jána Francisciho 2.  

BYT:

- rozloha celkom:  43,57 m2

- pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

IZBA: 20,70 m2

KUCHYŇA: 8,45 m2

PREDSIEŇ: 8,70 m2

KÚPEĽŇA: 2,00 m2

WC: 0,97 m2

PIVNICA: 2,75 m2

- poschodie: 3/8

- orientácia: východ - juhovýchod

- v mesiacoch apríl – máj 2023 sa uskutočnila kompletná renovácia – boli vymenené nové rozvody elektriny aj rozvodná skriňa, rozvody prívodu aj odpadu vody, znížené stropy – urobené bodové osvetlenie v celom byte, nové plávajúce podlahy v izbe a kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC nová dlažba, nová sanita v kúpeľni, vymenený sprchovací kút a všetky batérie, interiérové dvere s obložkami (vstupné dvere sú pôvodné), nové sadrové hladké omietky na stenách, nová kuchynská linka, sporák je nový kombinovaný, plastové okná a žalúzie sú pôvodné

- zariadenie a vybavenie na fotografiách je v cene nájmu (budú dodané aj kuchynský stôl, stoličky, digestor)

- sušiak na prádlo je namontovaný na fasáde pod oknom v izbe

- je teplý, svetlý, priestranný, bez ťarchy, s možnosťou nasťahovania ihneď po podpise nájomnej zmluvy.

 

Cena nájmu: 390,- Eur/mesiac

(vrátane energií a prenájmu zariadenia okrem platieb za internet a TV)

Depozit (zábezpeka): 800,- Eur

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej a obľúbenej lokalite

- postavený z panelu, zateplený v r. 2014, s výťahom, nová strecha v r. 2014, vymenené plastové okná a vchodové dvere, nová podlahová krytina, vymaľované schodiská, v r. 2011 nové rozvody a prípojky plynu, tepla, vody, kanalizácie, v r. 2019 menené elektrické rozvody

- obklopený  zeleňou, lavičkami, parkoviskom

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zastávka MHD, nákupné stredisko, materská škola, základná škola, detské ihrisko, športová hala, potraviny, zverolekár, kvetinárstvo, umyvarka áut, lekáreň, kostol a i.

- správu zabezpečuje Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

Ohľadom osobnej obhliadky bytu volajte

tel. číslo:  0918 125 835.

 

*** P R E N A J A T Ý ***

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF