Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PRENÁJOM: 2-izbový zrenovovaný a čiastočne zariadený byt v centre Levoče, 85 m2

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte prenájom bytu dlhodobo?

Táto ponuka by mohla byť pre vás zaujímavá. Zrenovovaný 2-izbový byt sa nachádza v rodinnom dome v centre Levoče blízko námestia, je čiastočne zariadený, aktuálne novovymaľovaný, s vymenenými plávajúcimi podlahami v izbách, s vymenenou elektrickou rúrou, uprataný a hneď voľný k nasťahovaniu. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 85 m2.

Byt sa nachádza na poschodí domu a pozostáva z dvoch veľkých izieb, spálne, kuchyne a kúpeľne so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Spolu s bytom prenecháva prenajímateľ nájomcovi do nájmu aj príslušenstvo domu, ktoré tvorí vstupná chodba, schodisko a záhrada.

Výška nájmu: 430,- EUR na kalendárny mesiac.

Zábezpeka (depozit): 600,- EUR.

V cene nájmu sú energie (odber a ohrev vody, elektrina, kúrenie), internet,, TV, využívanie bytového  zariadenia (rohová kuchynská linka s elektrickým sporákom a dresom, chladnička s mrazničkou, gauč, 2 konferenčné stolíky, kreslo a dve stoličky, zásuvková skrinka a šatníková skriňa, manželská posteľ, zrkadlá, lustre, koberce). Využívanie bytového zariadenia nie je povinné, nájomca si môže do bytu priniesť po dohode vlastný nábytok.

  

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835

 

 

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF