Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 2-izbový zrenovovaný a zariadený byt, 2. posch., 51 m2, Levoča

PRENAJATÝ: 2-izbový zrenovovaný a zariadený byt, 2. posch., 51 m2, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom zariadený 2-izbový byt s lodžiou po renovácii, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zatepleného bytového domu na ulici Pod vinicou v Levoči.   

 

BYT:

- rozloha celkom:  51,20 m2 plus plocha lodžie

- pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň a pivnica na technickom podlaží  bytového domu

- poschodie: 2/4

- orientácia: východ - západ

- má vymenené okná za plastové, rozvody prívodu aj odpadu vody v kúpeľni a kuchyni, novú sanitu, vymenenú kuchynskú linku so sporákom, digestorom a drezom, vymenené plávajúce podlahy v izbách a kuchyni, na chodbe, v kúpeľni a WC je nová dlažba

- zariadenie a vybavenie zobrazené na fotografiách je v cene nájmu 

- je teplý, svetlý, priestranný, bez ťarchy, s možnosťou nasťahovania ihneď po podpise nájomnej zmluvy.

 

Cena nájmu: 450,- Eur/mesiac

(vrátane energií, prenájmu zariadenia, bez internetu)

Depozit (zábezpeka): 700,- Eur

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- postavený z panelov, zateplený (v r. 2017), vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektrický zámok dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory, vymaľované spoločné priestory

- má výťah

- obklopený  zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov.

 

Príďte si byt pozrieť aj osobne po dohode

na tel. čísle:  0918 125 835

 

--- P R E N A J A T É ---

 

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 14 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF