Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 3-izbový kompletne zrenovovaný byt s lodžiou na sídlisku Západ v Levoči

Nachádza sa v zateplenom bytovom dome na ul. Jozefa Czauczika. V cene sú energie aj užívanie elektrospotrebičov.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na sídlisku Západ I v Levoči na ul. Jozefa Czauczika.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  74,11m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, pivnica na technickom podlaží domu a lodžia o rozlohe 3,65m2)

- najväčšia obnova bola uskutočnená v roku 2016, kedy sa menilo bytové jadro, nová kúpeľňa a WC, obklady a dlažby, sanita, podlahy, omietky, dvere a zárubne, elektrické a vodovodné rozvody, bodové osvetlenie v celom byte, znižované stropy, maľovanie bytu; v roku 2019 bola vymenená kuchynská linka so spotrebičmi; v októbri 2020 bolo zrealizované presklenie lodžie; vstupné dvere do bytu boli menené v januári 2021

- 6. poschodie v bytovom dome

- orientácia: kuchyňa a dve izby na sever, ďalšia izba na západ

- je suchý, teplý, moderne a prakticky zrenovovaný.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite na začiatku sídliska Západ v Levoči

- panelový, zateplený, nové zvončeky, svetelné senzory vchodové aj schodiskové, kamerový systém, vymenené plastové okná a vchodové dvere, menený výťah, nové poštové schránky, bezbariérový vstup do BD so strieškou proti dažďu

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, potraviny, autoumyvareň a i.

 

Mesačné náklady:  460 EUR

(vrátane užívania elektrických spotrebičov a všetkých poplatkov za energie). Bytové zariadenie dohodou. 

 

Depozit: 2 mesiace vopred.

 

K nasťahovaniu ihneď. 

 

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

 

0918 125 835 

 

P  R  E  N  A  J  A  T  É

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF