Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PRENÁJOM: 3-izbový kompletne zrenovovaný byt s lodžiou a klimatizáciou, Trieda SNP, Košice

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na dlhodobý prenájom klimatizovaný kompletne zrenovovaný 3-izbový byt s veľkou lodžiou, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na ulici Trieda SNP č. 21 v Košiciach. Byt je voľný a k nasťahovaniu hneď po popise nájomnej zmluvy. Je novovymaľovaný, pripravený k užívaniu a ďalšiemu zariadeniu podľa vlastného vkusu a potrieb nájomcu.  

BYT:

- celková plocha bytu:  59 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, samostatné WC, kúpeľňa, chodba, pivnica na technickom podlaží domu) plus lodžia, ktorá má rozlohu 6 m2

- najväčšia obnova bola uskutočnená v roku 2020, kedy sa menilo bytové jadro, nová kúpeľňa s vetracím oknom, WC, obklady a dlažby, sanita, plávajúceho podlahy, omietky, dvere a zárubne, elektrické a vodovodné rozvody, znižované stropy, bodové osvetlenie, vymenená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, práčka, elektrická teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, sklokeramická varná doska, digestor, granitový dres a podsvietenie pod hornými skrinkami), nainštalovaná klimatizácia s funkciami chladenia a ohrievania, vstavaná skriňa na chodbe, interiérové a exteriérové dvere, vymenené plastové okná so žalúziami (v obývacej izbe je veľké francúzske okno), v predsieni namontovaná vstavaná skriňa

- poschodie: 10/10

- orientácia: kuchyňa, kúpeľňa, lodžia a dve izby na východ – juhovýchod, jedna izba na sever (všetky smerom do sídliska)

- je suchý, teplý, moderne a prakticky zrenovovaný a vybavený, s peknými pohľadmi do okolia.

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa vo veľmi dobrej zabývanej lokalite v Košiciach v mestskej časti Terasa

- panelový, zateplený, nové zvončeky, svetelné senzory vchodové aj schodiskové, bezpečnostný kamerový systém, nový výťah, kočikareň, vymenené plastové okná a vchodové dvere, menený výťah, elektronické otváranie vchodových dverí

- upratovanie spoločných priestorov zabezpečuje upratovacia služba

- skvelá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza obchodné centrum Galéria,  zastávka MHD, materská škola, základná škola, športové ihrisko, čerpacia stanica Slovnaft, pošta, Zuzkin park, Magistrát mesta Košice, fakultná nemocnica a VÚSCH, polícia, zeleninový trh, OC Lunik I, kostol a i.

 

Cena nájmu mesačne: 820,- EUR

(vrátane poplatkov za energie, Magio internet a TV).

 

Depozit (zábezpeka): 820,- EUR.

 

Osobné obhliadky bytu po dohode a viac informácií

na tel. čísle: 0918 125 835

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF