Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 3-izbový kompletne zrenovovaný a zariadený byt s lodžiou v Levoči

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza na 4. poschodí v obnovenom bytovom dome na sídlisku Západ II v Levoči na ul. Viktora Greschika.

BYT:

- celková plocha bytu s príslušenstvom:  70,20 m2 bez plochy lodžie (73,60 m2 s lodžiou)

Izba: 19,20 m2

Izba: 11,80 m2

Izba: 11,80 m2

Kuchyňa: 10,80 m2

Chodba: 11,20 m2

Kúpeľňa s WC: 3,50 m2

Pivnica: 1,90 m2

Lodžia: 3,40 m2

- má murovanú kúpeľňu s WC – menený sprchovaný kút, umývadlo, obklady, dlažba, WC s bidetom, podlahové kúrenie, rozvody elektriny a vody, svetlíky, v kuchyni bola menená kuchynská linka – kombinovaný sporák, digestor, nové rozvody elektriny, vody a plynu, plávajúca podlaha v izbách, plastové okná, vstupné dvere sú bezpečnostné oceľové zn. Adlo, vymenené boli tiež interiérové dvere s obložkami a veľká vstavaná skriňa na chodbe

- má vlastné kúrenie cez plynový kotol zn. Protherm  (radiátory s termostatickými hlavicami, v kúpeľni podlahové kúrenie), kotol zabezpečuje aj ohrev studenej vody, na nastavovanie teploty slúži termostat v byte

- poschodie: 4/4

- orientácia: spálňa a detská izba sú na západ, kuchyňa a obývacia izba sú na východ

- je suchý, teplý, svetlý, slnečný, skoro bezhlučný, pohodlný na bývanie vďaka tomu, že je na poslednom poschodí.

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa uprostred sídliska Západ II v Levoči, má 1 hlavný a 2 zadné vchody, 2 výťahy, sušiareň, kočikáreň, spoločenskú miestnosť

- zateplený, má menené zvončeky a domáci vrátnik, vymenené plastové okná a vchodové dvere predné aj zadné a novú dlažbu na prízemí bytového domu až po vstupy

- veľmi dobrá občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, lekáreň, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, kostol, detské ihrisko, dostatok parkovacích miest a i.

 

Výška mesačného nájmu bytu: 470,- EUR

(vrátane užívania elektrických spotrebičov, bytového zariadenia a všetkých poplatkov za energie a služby, okrem TV a internetu). 

 

Depozit: 2 mesiace vopred.

K nasťahovaniu ihneď.    

 

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií

na tel. čísle: 0918 125 835

 

*** P R E N A J A T Ý ***

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF