Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 3-izbový zrenovovaný a zariadený byt s lodžiou na sídlisku Západ II v Levoči na prenájom

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v obnovenom bytovom dome na sídlisku Západ II v Levoči na ul. Viktora Greschika.

BYT:

- celková plocha bytu:  71 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, WC, kúpeľňa, pivnica na technickom podlaží domu a murovaná lodžia so strieškou proti dažďu o rozlohe 2,77 m2)

- obnovu bytu vykonali vlastníci postupne do roku 2018, kedy sa menili obklady a dlažby v kúpeľni, WC, kuchyni a na chodbe, plastové okná, interiérové dvere so zárubňami a vchodové bezpečnostné dvere, rohová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, plávajúce podlahy, elektrický kozub v obývacej izbe, vstavané skrine na chodbe a detskej izbe, vodovodné rozvody

- poschodie: 2/4

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, spálňa a detská izba na západ

- je suchý, teplý, svetlý, účelne zrenovovaný a zariadený.

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite uprostred sídliska Západ II v Levoči

- panelový, zateplený, nové zvončeky s elektrickým a elektronickým otváraním dverí, vymenené plastové okná a vchodové dvere, vymaľované spoločné priestory, bezbariérový vstup do BD, zadné vstupy so strieškami proti dažďu

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, potraviny, detské ihrisko, autoumyvareň a i.

 

Mesačné náklady: 470 EUR

(vrátane užívania elektrických spotrebičov, bytového zariadenia a všetkých poplatkov za energie, TV a internet).  

 

Depozit: 2 mesiace vopred.

 

K nasťahovaniu od 1. 8. 2022.

 

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

  

 * * *   P R E N A J A T Ý   * * *

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF