Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÝ: 3-izbový zrenovovaný a zariadený byt s lodžiou na ul. J. Francisciho v Levoči

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na prenájom zariadený 3-izbový byt s lodžiou, nachádzajúci sa v obnovenom bytovom dome na sídlisku Západ II v Levoči na ul. Jána Francisciho. V cene sú aj náklady na energie, užívanie bytového zariadenia a elektrických spotrebičov.

 

BYT:

- celková plocha bytu:  62,73 m2 (tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, WC, pivnica na technickom podlaží domu a lodžia so strieškou proti dažďu o rozlohe 2,73 m2)

- obnova bytu bola urobená postupne, posledné úpravy – pred dvomi rokmi nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, obkladmi, drevenou podlahou a sanitou, pred tromi rokmi vymenená nová kuchynská linka, stôl a stoličky, ďalej boli v byte vymaľované steny, menené rozvody vody, elektriny, plynu, interiérové dvere s obložkami v kúpeľni, obložené prechody z chodby do obývacej izby a do kuchyne, plávajúce podlahy, stierky, vstavaná skriňa na chodbe, nový radiátor v kuchyni, nové rozvody elektriny v kuchyni, kúpeľni a na chodbe.

- poschodie: 3/8

- orientácia: kuchyňa a obývacia izba na východ, spálňa a detská izba na západ

- je vnútorný, suchý, teplý, svetlý, účelne zrenovovaný a zariadený

- prenajíma sa s nábytkom a spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, kombinovaný sporák, digestor, TV prijímač, automatická práčka)

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite uprostred sídliska Západ II v Levoči

- panelový, zateplený, nové zvončeky s elektrickým a elektronickým otváraním dverí, vymenené plastové okná a vchodové dvere, vymaľované spoločné priestory, bezbariérový predný vstup do BD, nové výťahy, nová dlažba na prízemí, nová PVC krytina na schodiskách, kamerový systém, svetelné senzory

- výborná občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza nákupné centrum, zastávka MHD, materská škola, základná škola, športová hala, potraviny, detské ihrisko a i.

 

Mesačný nájom bytu: 500,- EUR

(v cene sú energie aj užívanie zariadenia a vybavenia bytu)

 

Depozit: 2 mesiace vopred.

K nasťahovaniu ihneď.

 

Obhliadky bytu po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835

 

----- PRENAJATÝ -----

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF