Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÁ: Garsónka v centre mesta Levoča, 33 m2, kompletná renovácia

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na dlhodobý prenájom v centre Levoče kompletne zrenovovanú garsónku, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu a je hneď k dispozícii na užívanie.   

Prenajíma sa s bytovým zariadením a spotrebičmi, ktoré sú na fotografiách. Nájomca môže užívať aj záhradu za domom. Celková rozloha podlahovej plochy je 33 m2.

Výška nájmu: 320,- EUR na kalendárny mesiac. Zábezpeka (depozit): 500,- EUR.

V cene nájmu sú energie (odber a ohrev vody, elektrina, kúrenie), využívanie bytového  zariadenia (kuchynská linka so zabudovanou chladničkou a mrazničkou, elektrickým sporákom, digestorom a dresom, stôl, šatníkové skrine, lustre). V cene nie je upratovanie, poistenie majetku nájomcu, TV, internet.

Obhliadky po dohode a viac informácií

na tel. čísle: 0918 125 835.

 

*** P R E N A J A T É ***

 

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF