Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PRENÁJOM: Nebytové zrenovované kancelárske priestory, 140 m2, Bottova ulica, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na prenájom priestranné pekne presvetlené nebytové priestory o rozlohe celkom cca 140 m2, nachádzajúce sa na poschodí rodinného domu na Bottovej ulici v Levoči. Majú jeden hlavný vstup z ulice, kde sa dá parkovať na verejnej komunikácii a vedie k nim drevené schodisko. Tvoria ho jedna veľká otvorená miestnosť, ktorá by sa dala predeliť priečkami alebo nábytkom, dve samostatné toalety s umývadlami a serverovňa.  

Prenájom priestorov je možný ihneď. Ich využitie je prevažne na administratívne účely.

 

Cena nájmu 500,- EUR mesačne

(v cene je zahrnutý odber studenej vody).

 

V cene nájmu nie je platba za odber elektriny, ohrev vody, kúrenie, upratovanie, internet, TV, poistenie zariadenia nájomcu ani vývoz odpadu. Cena závisí od spotrieb, nájomca si ich platí individuálne.

Depozit (zábezpeka) je 1 mesačná platba.

V blízkosti sa nachádza poliklinika, lekáreň, predajňa autodielov, autoumyvarka, čerpacia stanica, nákupné centrá, nemocnica, materská škola, stredná odborná škola pedagogická, VŠ pedagogická fakulta KU Ružomberok, autobusová stanica, nemocnica a i. 

Videoprehliadku si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/6zNE-Zz93BI

 

V prípade osobných obhliadok a ďalších informácií ma kontaktujte

na tel. č. 0918 125 835.

 

 

 

 

 

 

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF