Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENAJATÉ: Nebytové zrenovované priestory, ul. M. R. Štefánika, Levoča

Sú so samostatným vstupom, moderne vybavené a zariadené, útulné, suché, teplé a svetlé.

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom kompletne zrenovované nebytové priestory, nachádzajúce sa na prízemí rodinného domu na ulici M. R. Štefánika 3 v Levoči. Priestory sú so samostatným vstupom a s prístupom z dvoch schodísk (od vstupnej bránky aj zasúvacej brány pre autá) v smere od ulice. Sú útulné, suché, teplé, svetlé, moderne vybavené a zariadené.

Konkrétne sa jedná o prenájom časti domu - nebytové priestory o rozlohe 40,62 m2, ktoré tvoria dve samostatné miestnosti a recepcia (každá z miestností má veľké okno s dverami, recepcia presklené dvere). Spolu s nimi môže nájomca zdieľať ďalšie nebytové priestory na prízemí so susedným prevádzkovateľom výživového poradenstva, a to kuchyňu s plnou výbavou (nábytkom, kuchynským riadom, spotrebičmi a TV prijímačom), chodbu a sociálne zariadenie (WC pre zákazníkov a personál) o celkovej rozlohe 30,96 m2.

Cena nájmu za mesiac zahŕňa spotrebu studenej a teplej vody, cenu za vykurovanie, výšku úhrady za spotrebu elektrickej energie, používanie TV prijímačov, internet. V cene nájmu nie je upratovanie, vývoz odpadu, poistenie zariadenia nájomcu a i. Zábezpeka (depozit) sú 2 mesačné platby.

Prenájom priestorov je možný ihneď. Užívanie nábytku a dekoratívnych predmetov podľa dohody s prenajímateľom. Priestory sú vhodné pre pedikérku, kozmetičku, vizážistku, nechtovú dizajnérku. 

V blízkosti sa nachádza nemocnica, fitness centrum, základná škola, materská škola, Sídlisko pri prameni, potraviny, pizzeria, do 6 minút pešo je autobusová stanica, železničná stanica, polícia, zdravotné stredisko, lekáreň, NC Billa a i., do centra mesta je cca 10 min.

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/SqmKDQltnjQ

  

V prípade obhliadok a ďalších informácií tel. č. 0918 125 835.

 

 *** PRENAJATÉ ***

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF