Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PRENÁJOM: Nebytové zrenovované priestory, ul. M. R. Štefánika, Levoča

Sú so samostatným vstupom, moderne vybavené a zariadené, útulné, suché, teplé a svetlé.

Cena je vrátane energií.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom kompletne zrenovované nebytové priestory, nachádzajúce sa na prízemí rodinného domu na ulici M. R. Štefánika 3 v Levoči. Priestory sú so samostatným vstupom a s prístupom z dvoch schodísk (od vstupnej bránky aj zasúvacej brány pre autá) v smere od ulice. Sú útulné, suché, teplé, svetlé, moderne vybavené a zariadené.

Konkrétne sa jedná o prenájom časti domu - nebytové priestory o rozlohe 40,62 m2, ktoré tvoria dve samostatné miestnosti a recepcia (každá z miestností má veľké okno s dverami, recepcia presklené dvere). Spolu s nimi môže nájomca zdieľať ďalšie nebytové priestory na prízemí so susedným prevádzkovateľom výživového poradenstva, a to kuchyňu s plnou výbavou (nábytkom, kuchynským riadom, spotrebičmi a TV prijímačom), chodbu a sociálne zariadenie (WC pre zákazníkov a personál) o celkovej rozlohe 30,96 m2.

Cena nájmu 400 EUR za mesiac zahŕňa spotrebu studenej a teplej vody, cenu za vykurovanie, výšku úhrady za spotrebu elektrickej energie, používanie TV prijímačov. V cene nájmu nie je upratovanie, vývoz odpadu, poistenie zariadenia nájomcu, internet a i. Zábezpeka (depozit) sú 2 mesačné platby.

Prenájom priestorov je možný ihneď. Užívanie nábytku a dekoratívnych predmetov podľa dohody s prenajímateľom. Priestory sú vhodné pre pedikérku, kozmetičku, vizážistku, nechtovú dizajnérku. 

V blízkosti sa nachádza nemocnica, fitness centrum, základná škola, materská škola, Sídlisko pri prameni, potraviny, pizzeria, do 6 minút pešo je autobusová stanica, železničná stanica, polícia, zdravotné stredisko, lekáreň, NC Billa a i., do centra mesta je cca 10 min.

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/SqmKDQltnjQ

 

CENA: 400 EUR / mesiac vrátane energií 

 

V prípade obhliadok a ďalších informácií ma kontaktujte na tel. č. 0918 125 835.

 

 

 

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár