Touto cestou venujem veľké poďakovanie p. Kohiarovej, ktorá nám pomáhala s predajom bytu. Byt som kupovala cez realitnú kanceláriu, ktorá sa ku mne ako kupujúcej nesprávala profesionálne ani korektne, preto som nemala dôveru v realitných maklérov. Naše plány sa počas predaja bytu menili a neľutujem, že sme natrafili na p. Kohiarovú, ktorej som nakoniec predaj bytu zverila do rúk. Touto cestou jej ĎAKUJEM za mimoriadne profesionálny, ľudský a spoľahlivý prístup, odborné rady a ochotu vždy pomôcť. Odporúčam.
S prácou realitnej maklérky pani Beátky som bola veľmi spokojná. Predaj mojej nehnuteľnosti prebehol bez problémov. Je spoľahlivá, vie všetko vysvetliť, poradiť skratka profesionál s veľkým P. Pani Beatku môžem len vrelo doporučiť
Ďakujem krásne pani Beatke za úžasnú spoluprácu a pomoc pri kúpe nehnuteľnosti. Je to top Maklér s veľkým M právom a zaslúžene. Vie všetko dobre vysvetliť, poradiť a poriešiť. Vidno, že chce pomôcť ľuďom a čo sľúbi aj dodrží. Milá a príjemná radosť spoznať tak úžasnú pani. Odporúčam každému nesklame nikoho. Vyžaruje z nej veľká láska a ochota. To je veľmi vzácne v dnešnej dobe. Ešte raz ďakujem. Splnila mi sen.
Po všetkých stránkach preukázala pani Kohiarová mimoriadnu profesionalitu, oceňujem aj jej ľudský prístup a s výsledkom jej práce som veľmi spokojný.
Môžem iba odporúčať, služby výborne od prvého kontaktu až po dosledovanie správneho zápisu katastra. Rýchla komunikácia s úplnými informáciami; vybavenie všetkých formalít od prvej obhliadky až po podpísanie zmluvy kratšie ako trvanie zápisu v katastri. Profesionálny prístup so záujmom na klienta, nie iba na predaj nehnuteľností.
Profesionálny prístup, super komunikácia, veľká spokojnosť, jednoducho TOP! Odporúčam všetkými desiatimi.
Cez pani Kohiarovú sme predávali nehnuteľnosť v Levoči a ozaj super realitná maklérka trpezlivá, dôsledná, čestná. Celým predajom nás spoľahlivo viedla až do zdárneho konca. Plánujem jej zveriť aj ďalšiu nehnuteľnosť, ktorú vlastním. Ďakujem jej ešte raz touto cestou.
Ďakujem za priam rozprávkovú spoluprácu s pani Kohiarovou, ktorá nám pomohla predať nehnuteľnosť. Veľmi si vážim jej prístup, odbornosť a dlhoročné skúsenosti, ktoré sú v tomto smere veľmi dôležité. Pani Kohiarová pre svojho klienta vždy nájde len to najlepšie riešenie. Klienti, ktorí predávate nehnuteľnosť, neváhajte a spojte sa s pani Kohiarovou. Ručím za to, že budete spokojní tak, ako som ja. Srdečná vďaka, pani Kohiarová.
Ďakujem za spoluprácu s pani Kohiarovou, ktorá bola pri kúpe nehnuteľnosti veľmi profesionálnou, ľudskou aj na základe jej dlhoročných skúseností. Jej rady a organizačné schopnosti boli pre mňa veľkým prínosom a môžem ju vrelo odporučiť ďalším. Veľkým plusom bolo rýchle konanie, či už pri kúpe nehnuteľnosti, obhliadke a tiež s poskytovaním informácií. Prajem jej veľa úspechov a ďalších spokojných klientov.
S pani Kohiarovou máme len dobré skúsenosti a môžme ju všetkým odporúčiť. Jej prístup bol profesionálny a čo veľmi oceňujem tak najmä ľudský. Stále bola milá a ochotná, so všetkým nám poradila, pomohla a uľahčila nám svojou prácou kúpu domu. Ďakujeme za všetko a prajeme veľa úspechov.
Pani Kohiarová je veľký profesionál s ľudským prístupom. Veci rieši k spokojnosti všetkých strán. Je spoľahlivá, vo všetkom poradí a vysvetlí podrobne (aj viackrát). Veľká spokojnosť! Ďakujem za všetko!
S pani Kohiarovou som bol veľmi spokojný a spolupracovalo sa mi s ňou dobre. V mnohých krokoch navrhovala riešenia, ktoré som ja nevidel, doťahovala veci do úspešného konca a hľadala pre klienta to najlepšie riešenie s ohľadom na jeho súčasnú situáciu.
Ďakujem Beátke Kohiarovej za neskutočne profesionálny a hlavne ľudský prístup, pri predaji našej nehnuteľnosti. Od začiatku nám svojim prístupom dokázala sprostredkovať pocit, že sme v správnych rukách a že sa môžeme vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa predaja na ňu plne spoľahnúť. Beátkina podpora presahovala rámec jej pracovnej zodpovednosti, keďže sme dostali kontakt na ďalších úžasných ľudí, ktorí nám taktiež pomohli. Presne tak to vyzerá, keď sú správni ľudia na správnom mieste a v správnom čase. Ešte raz srdečná vďaka Beátka!!! Prajem Ti naďalej veľa spokojných klientov.
Profesionál na svojom mieste, čo povie to platí, čo sľúbi, to splní. Všetko klapalo ako na koncerte, všetko bolo nakoniec ako sa dohodli obe strany. Všetka česť a úcta patrí tejto pohodovej pani.
Skutočne profesionálny prístup k svojej práci, dovolíme si povedať, že p. Kohiarová je najlepší maklér v Levoči a okolí. Veľmi príjemná a starostlivá počas celej doby kupovania nehnuteľností. Určite ju všetkým odporúčame a samy veríme, že jej služby ešte v budúcnosti využijeme :))
Profesionálny prístup, rýchle konanie (v deň podpísania zmluvy nehnuteľnosť nafotená a zverejnená na internete), príjemné vystupovanie. Ďakujeme.
Odporúčam spoluprácu s maklérkou. Boli sme veľmi spokojní. Príjemné vystupovanie a komunikácia. Ďakujeme. Z chatky sa veľmi tešíme.
Som veľmi spokojná s predajom domu po rodičoch v Levoči na Vysokej ulici. Stretli sme sa s pani Kohiarovou a dohodli podmienky predaja. Z viacerých záujemcov, ktorí boli na obhliadkach domu, sme v krátkom čase vybrali najvhodnejšieho kupujúceho. Po právnej stránke bolo všetko v poriadku, máme už rozhodnutie z katastra. Pre mňa a moju rodinu by to bolo ťažšie, keby sme predávali sami, takže oceňujem spoluprácu s realitnou kanceláriou. Páčila sa mi veľmi prezentácia domu, hlavne fotografie a video. Doporučujem aj iným služby pani Kohiarovej pri predaji nehnuteľností.
Ďakujem za pomoc pri predaji bytu, veľká spokojnosť a profesionálny prístup.
Predtým ako som chcel predať byt som vedel, že Beáta je expert v tom, čo robí. Beáta nám pomohla s kúpou a teraz aj s predajom bytu. Je expertom s dôrazom na potreby zákazníka. Jej osobný prístup a flexibilita pomohla k zdárnemu priebehu celého procesu. Vďaka
So službami pani Beátky Kohiarovej sme boli veľmi spokojní, predaj nehnuteľnosti prebehol bez problémov. Vážime si jej profesionálny prístup a ochotu. Vybavila všetky potrebné náležitosti v súvislosti s predajom nehnuteľnosti a o všetkom nás hneď podrobne informovala. Odporúčame jej služby všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivého realitného makléra.
Málokedy som sa stretla s takou úprimnou, precíznou, inteligentnou, a výnimočnou osobou, jednoducho Žena s veľkým Ž, ktorá všetko s predajom súvisiace vybaví!!!!!! Veľmi pekne ďakujem a teším sa na náš ďalší „Projekt“.
S pani Beátou Kohiarovou sa mi veľmi dobre spolupracovalo. Bolo vidieť, že na realitnom trhu sa orientuje naozaj výborne. Bola som maximálne spokojná a odporúčam jej služby každému, kto vyžaduje korektný prístup.
Beátka, sme veľmi rady, že sme Vás spoznali a čo sa týka našej spolupráce, naozaj sme boli veľmi spokojné aj s Vaším zrozumiteľným výkladom na začiatku, aj s priebehom - precíznej príprave a skvelej komunikácii, informovali ste nás priebežne o každom kroku a vlastne nenastal žiaden zádrh, všetko išlo hladko ako po masle a verím, že aj Vám sa s nami dobre spolupracovalo. My Vás budeme odporúčať, pretože naša skúsenosť s Vami bola vysoko pozitívna. Veľmi nám vyhovovalo, že ste s nami komunikovali veľmi otvorene, erudovane, ale v zrozumiteľnej reči.
Spolupracovalo sa mi s Vami veľmi dobre. Bola som veľmi spokojná s Vašou činnosťou a zastupovaním počas doby sprostredkovania predaja nehnuteľnosti - domu, aj napriek vzdialenosti, keďže ja som z Oravy. Od prvého nášho telefonického kontaktu cez osobné stretnutie, emaily, telefonáty... Zvlášť chcem oceniť osobný kontakt pri vybavovaní posledných záležitostí ohľadom domu, keď nastal problém s overením podpisov na úrade (vzhľadom na situáciu corona nielen vo svete aj v našom štáte) ako ste vedela rýchlo a v pokoji vyriešiť našu situáciu. Veľká vďaka a prajem Vám ešte veľa úspechov v práci.
S pani Kohiarovou sa nám spolupracovalo výborne, sme spokojní.
Veľmi dobrá spolupráca, získala som aj iný - odbornejší pohľad na prenajímanie nehnuteľností. Pani Kohiarová bola ústretová, snažila sa veci vždy posúvať dopredu, aby sa podarilo nájsť vhodného podnájomníka. Jej prístup je férový, zodpovedný.
Všeobecná spokojnosť. Komunikácia - spoľahlivá a urgentná (na úrovni); Administratíva - výborná; Flexibilita - spokojnosť.
Spolupracovalo sa mi veľmi dobre. Čo sa týka pani Kohiarovej, je to osoba, s ktorou je radosť spolupracovať, mám veľmi dobrý pocit. Je cítiť z jej strany záujem o klienta, zodpovednosť.
Práca s pani Kohiarovou bola super. Boli sme s ňou aj s mojou polovičkou - snúbenicou veľmi spokojní. Poznatky, ktoré získala rokmi praxe vedela využiť. Strašne rýchlo nám pomohla nájsť si byt v Levoči podľa našich predstáv. Veľmi dobre spolupracuje aj s druhými realitnými kanceláriami. Odporučila mi ju pani riaditeľka banky, pri ktorej som vybavoval hypotéku na byt. Vrelo by som ju odporučil nielen rodine, ale aj známym a kolegom. Veľmi dobre sa mi s ňou spolupracovalo. Dúfam, že niekedy neskôr, keby som sa rozhodol presťahovať alebo realizovať stavbu, tak viem, na koho sa hneď obrátim. Vie kedykoľvek poradiť, keď človek nepochopí a vie vysvetliť úplne jednoducho. Veľmi rád som s vami spolupracoval. Vaši spokojní zákazníci Vladimír a Jarmila.
Naša spolupráca bola na veľmi dobrej úrovni. Komunikácia s maklérkou je na profesionálnej úrovni a jej flexibilita mi plne vyhovovalo.
Vynikajúca spolupráca, vrele odporúčam, všetko prebehlo bezproblémovo a hlavne rýchlo, nad moje očakávanie.
Oceňujem pozitívny prístup, dostatočnú komunikáciu a transparentnosť.
Chcel by som sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Moje poďakovanie patrí pani Beáte Kohiarovej, ktorá od prvého rozhovoru komunikovala veľmi milo, ústretovo a hlavne na vysokej profesionálnej úrovni, počnúc kúpno-predajnými zmluvami, katastrom až po komunikáciu s inštitúciami pri prepisoch energií. Veľmi rád odporúčam Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.
Výborná spolupráca, žiadne problémy neboli. Maklérka bola ochotná a vybavila všetko na jednotku, s jej prácou som bola úplne spokojná, takže by som nič nemenila.
Spolupráca s maklérkou prebiehala nad moje očakávania. K dispozícii bola vždy v dohodnutom čase. Ostatná komunikácia prebiehala telefonicky s maximálnou ochotou vysvetlenia daných situácií ohľadom predaja bytu. Ďakujem.
Spolupracovalo sa mi veľmi dobre.
Vyjadrujem maximálnu spokojnosť so svojou maklérkou p. Kohiarovou - ústretovosť, komunikatívnosť, ochota odpovedať na všetky otázky týkajúce sa predaja bytu.
Bol som veľmi spokojný so spoluprácou, informovanosťou.
Pani Kohiarová je úžasný človek a profík vo svojom odbore. Mali sme tú česť spolupracovať s ňou dvakrát, pri kúpe bytu a po niekoľkých rokoch aj pri jeho predaji. V obidvoch prípadoch celý proces prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. Pani maklérka nám so všetkým pomohla, poradila a vybavila čo bolo treba. Ďakujeme za skvelo odvedenú prácu, bolo radosť s Vami spolupracovať. Ak hľadáte makléra, určite sa obráťte na pani Kohiarovú. Odporúčame všetkými desiatimi.
Spolupracovalo sa nám veľmi dobre, maklérka bola veľmi príjemná a ochotná. Všetko nám vyhovovalo, nič by sme nemenili.
Výborná spolupráca - maximálna spokojnosť.
Vyjadrujem úprimnú vďaku realitnej maklérke pani Beátke Kohiarovej. V celom procese realizácie kúpy môjho bytu v Levoči mi poskytovala profesionálnu súčinnosť. Moju špeciálnu požiadavku - byt s krásnym výhľadom na architektonické skvosty historickej Levoče vyplnila na 100%. Priateľský prístup i odbornosť sú garanciou rýchleho a pokojného priebehu kúpy nehnuteľnosti. Pani Kohiarovej prajem veľa pracovných úspechov, klientom jej realitnej kancelárie mnoho spokojnosti pri kúpe a predaji nehnuteľnosti.
Profesionálny prístup, vynikajúce vystupovanie, ochota, komfort a rýchle jednanie - nemám žiadne výhrady.
Spolupracovalo sa mi veľmi dobre. Práca makléra je na vysokej profesionálnej úrovni. Maklér je pohotový, šikovný, poradí a jeho informácie sú podané zrozumiteľne a správne.
Spolupracovalo sa mi veľmi dobre. Maklérka je veľmi snaživá a vie čo robí, je 100% vo svojom povolaní, všetko išlo podľa plánov.
Spolupráca bola výborná, na veľmi dobrej úrovni, preto ma nenapadá nič, čo by mohlo túto spoluprácu ešte viac zefektívniť.
Sme veľmi spokojní. Spolupracovalo sa nám výborne.
Pani Kohiarovej som veľmi vďačná za celkový prístup, jej nasadenie a hlavne ľudskosť. Dom, ktorý nám predávala sme sa nakoniec rozhodli nepredať. Jej profesionálne služby však budem rada odporúčať iným.
So spoluprácou s pani Kohiarovou pri predaji bytu sme boli veľmi spokojní, super prístup, rýchly predaj bytu. Určite vás budeme odporúčať ďalej.
Od prvého po posledné stretnutie s realitnou maklérkou p. Kohiarovou bolo jednoznačné z jej správania zrejmé, že jednáme s človekom na vysokej profesionálnej úrovni príjemného vystupovania. Promptne dohodnuté prehliadky a podanie komplet informácií ohľadom kúpy nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojní a odporúčame p. Kohiarovú. Ďakujeme. S pozdravom
Ďakujeme Beáte Kohiarovej za rýchle vybavenie predaja bytu, veľmi pekne a výstižne nám vysvetlila podmienky aj keď potrebujem poradiť stále je k dispozícii.
Spolupráca s realitnou maklérkou pani Kohiarovou pri kúpe bytu bola veľmi príjemná, na vysokej profesionálnej úrovni a zároveň v priateľskej atmosfére. Kedykoľvek som potrebovala informáciu alebo poradiť bez ohľadu, či bol víkend alebo pracovný týždeň vždy som sa stretla s príjemným a ústretovým prístupom a rýchlou odpoveďou v prípade komunikovania cez email. Určite odporúčam Bea Reality s.r.o. a v budúcnosti v prípade potreby už viem na koho sa obrátiť.
S prácou pani Kohiarovej som bol veľmi spokojný. Ak by som hľadal ďalšiu nehnuteľnosť, určite sa budem tešiť na ďalšiu spoluprácu.
Pred časom som predávala svoj byt, obrátila som sa na p. Kohiarovú ... super voľba! Záujem a angažovanosť zo strany p. Kohiarovej, jej záujem, aby bol klient spokojný, bola neuveriteľná. So všetkými možnosťami, obhliadkami bytu, som bola ihneď informovaná. Všetky podklady na predaj bytu boli ihneď vyhotovené. Žiadne pre mňa "naháňačky" neboli, všetky podklady, žiadna starosť. Suuuuper. Opäť som sa obrátila na p. Kohiarovú s kúpou bytu, zasa všetko perfektne klapalo, dokonca aj pri vyhľadávaní podnájomníka. Pani Kohiarová, ďakujem za Vaše úsilie a námahu, kiež by každá realitná kancelária bola takáto svižná a promptná ako Vy. Prajem Vám veľa, veľa úspechov a spokojných klientov.
Spolupracovalo sa mi veľmi dobre. Výhodou je, že pani Kohiarová je z Levoče, nosila mi poštu zo SNV. Poskytla mi každú novú informáciu. Vybavili sme doklady za 1 deň pri kúpe bytu.
Maximálna spokojnosť, všetko bolo v poriadku.
V roku 2018 som si kúpila byť prostredníctvom p. Beátky Kohiarovej. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym a zároveň ľudským prístupom pani Kohiarovej. Vrelo môžem odporučiť všetkým potencionálnym záujemcom o kúpu nehnuteľností.
Vážená p. Kohiarová, náhodou som Vás stretol pri predaji garáže. Vaša profesionalita, znalosti, ústretovosť a hlavne pocit, že niekto rieši moje problémy súvisiace s touto akciou, rýchlosť konania - prekvapilo ma - takmer ako v ríši rozprávok. Všetko pod jednou strechou. Aj cena za výkon bola primeraná. Odporúčal som Vaše služby známym. Po čase som aj auto predal Vaším prostredníctvom. Spokojnosť. Nech je viac takých maklérov !!! Vďaka. S pozdravom "Nech sa nám darí!"
Som veľmi spokojná s jednaním pani Kohiarovej, ďakujeme za kvalitné služby.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov