Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDANÝ: Vidiecky zrenovovaný celoročne obývateľný dom Ordzovany, okres Levoča

Popis nehnuteľnosti

Dom ponúka moderné a útulné celoročné bývanie pre ľudí rôznych vekových kategórií. Nachádza sa v strede obce Ordzovany pri kostole oproti obecnému úradu.

 

DOM

- stavebný materiál: tehla, kameň, drevo

- pozostávajúci z dvoch  izieb, kuchyne, z ktorej je výstup na povalu, kúpeľne s WC, predsiene, špajze o rozlohe 1 m x 1,80 m, pivnice cca 5 m x 5 m,

- strešná krytina bola menená v r. 2008 (škridla zn. Bramac), nové dažďové zvody

- kúrenie je ústredné cez radiátory a plynový kotol (z r. 2009), ktorý zabezpečuje aj ohrev vody, prívod vody je z obecného vodovodu, odpadové vody vedú do septika, elektrické rozvody a okná boli menené v r. 2008, podlahy v izbách sú drevené zrenovované, v kuchyni a kúpeľni je dlažba, dvere sú drevené zrenovované, kuchynská linka s dresom, batériou a kombinovaným sporákom bola menená v r. 2009.

 

Za domom sa nachádza komora (v minulosti sýpka), otvorená zastrešená terasa, potom dvor, stodola a maštaľ, za nimi rovinatá ovocná záhrada s prechodom vzadu na poľnú cestu, podkrovie domu je priestranné – časom s možnosťou zobytnenia.

Záhrada má úžitkovú aj relaxačnú funkciu, rastú v nej ovocné stromy (hruška, slivky, jablone, čerešne), hrozno, ríbezle, maliny. Jej rozloha je 257 m2.

 

Celková plocha pozemkov vrátane záhrady je 716 m2.

 

Ordzovany sú vzdialené od Spišského hradu a Spišského Podhradia cca 4 km, od okresného mesta Levoča cca 19 km. K diaľničnému výjazdu je približne 5 km. Je to pokojná obec s počtom cca 160 obyvateľov. Premávajú tu autobusové spoje.

 

CENA: 85.000,- Eur 

 

Videoprehliadku si môžete pozrieť tu:

https://youtu.be/Vrob8BuqrCI

 

Rada vám nehnuteľnosti ukážem aj osobne po dohode na tel. čísle

0918 125 835.

 

***** P R E D A N Ý *****

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF