Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Zachovalá drevenica, veľká stodola, dreváreň, pozemok 739 m2, Závada, okr. Levoča

Popis nehnuteľnosti

V strede Závady sa nachádza zachovalá drevenica, ktorá novým majiteľom iste prinesie radosť na chalupárčenie, po renovácii možno aj na trvalé bývanie. Prístup k nej je z dvoch strán, vpredu z uličky medzi domami, vzadu po asfaltovej ceste cez stodolu. Pozemok je oplotený, mierne svahovitý a jeho celková rozloha je 739 m2. Nachádzajú sa na ňom okrem drevenice a stodoly aj dreváreň, udiareň a menšie drevené stavby, v minulosti slúžiace na chov hospodárskych zvierat. Z drevárne za drevenicou je prístup na pôjd, ktorý by sa dal pekne zobytniť.

Vchod do drevenice je zo zastrešenej verandy. Tvorí ju veľká predná izba s tromi oknami a kachľovou pecou na vykurovanie, pod ktorou sa nachádza pivnica a tá má prístup zvonka, ďalej kuchyňa s pieckou na varenie a malým oknom a komora s veľkým oknom. Podlaha v izbe je drevená, v kuchyni PVC a v komore je betónová. Krytina strechy je z plechu.

Do drevenice je zavedená elektrina (aj na pôjd) a pitná voda z obecného vodovodu.

Pre toho, komu by bol pozemok príliš veľký a na užívanie stačila len drevenica a pozemok pod ňou, črtá sa možnosť rozdeliť pozemok napríklad na dve polovice a druhú so stodolou následne predať alebo namiesto nej postaviť nový dom. 

Závada je miesto, kde nájdete pokojné bývanie, turistické a rekreačné vyžitie, čistý vzduch a pohodových miestnych obyvateľov.  Je jednou z mestských častí okresného mesta Levoča, do ktorej je odtiaľ cca 12 km.

 

CENA: 52.500,- EUR 

 

Videoprehliadku si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz: https://youtu.be/lyveUJdWCyY

 

Osobné obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle: 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF