Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDAJ POZASTAVENÝ: Rodinný dom s garážou, záhradou, hospodárskymi budovami, Žakarovce, okr. Gelnica

Ponúkam na predaj samostatne stojaci, čiastočne zrenovovaný rodinný dom s vlastnými pozemkami a príslušenstvom v obci Žakarovce, okres Gelnica, všetko právne vysporiadané a bez tiarch.

Pozemky sú v celkovej rozlohe 598m2.

 

PREDAJ JE POZASTAVENÝ.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj samostatne stojaci, čiastočne zrenovovaný rodinný dom s vlastnými pozemkami a príslušenstvom v obci Žakarovce, okres Gelnica, všetko právne vysporiadané a bez tiarch. Pozemky sú v celkovej rozlohe 598m2.

 

DOM

- nachádza sa na začiatku obce medzi ďalšími rodinnými domami s prístupom po spevnenej obecnej komunikácii

- rozloha: 9,5m x 12m

- postavený z kameňa, tehál a betónu, obvodové múry hrúbky 55cm

- pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne, obývacej izby, kúpeľne a WC, podkrovie (priestor cca 9,5m x 5m) je pripravené na dokončenie - mohli by tu vzniknúť napr. ďalšie dve izby a sociálne zariadenie, v suteréne je pivnica (3m x 4,25m), kotolňa a miestnosť na odkladanie vecí, vedľa domu je prístrešok s posedením 

- dom prešiel v období r. 2013 - 2015 renováciou, na streche boli sčasti vymenené nové trámy a položená krytina (pálená škridla Bramac), nové 5 komorové plastové okná, nové sadrokartónové stropy, vymenené potrubie na prívod vody, odpad a elektrické rozvody, nová liatinová pec v kuchyni, podlahy v celom dome, sanita v kúpeľni, nová kuchynská linka s dresom a elektrickým sporákom, elektrický kotol na ohrev vody, zateplenie domu bolo prevedené polystyrénom hrúbky 10cm (podkrovie štítovej strany 14cm), sú pripravené rozvody v kotolni na umiestnenie kotla na kúrenie, v dome sú už osadené radiátory

- kúrenie v súčasnej dobe je zabezpečené pevným palivom a dvomi kachľovými pecami a jednou liatinovou pecou, prívod vody je z obecného vodovodu

- orientácia: JV - J - JZ.

 

PRÍSLUŠENSTVO K DOMU:

- pred domom sa nachádza samostatne stojaca garáž z r. 1980 cca 6m x 3,7m s vlastným súpisným číslom, odvetrávaním, murovaná, brána oceľová, podlaha betónová, krytina pozinkovaný plech

- za domom sú hospodárske budovy (dreváreň, dielňa, stodola) a záhrada, za záhradou tečie potok.

 

Najbližšie väčšie mestá v okolí sú Gelnica (cca 7km), Margecany (cca 9km). Do krajských miest - Prešova je odtiaľ cca 38km a Košíc cca 42km.

 

CENA : 49.500 EUR.

 

Teším sa spolu s Vami na obhliadku po dohode na tel. č. 0918 125 835.

 

*** PREDAJ JE POZASTAVENÝ ***

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár