Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Rodinný dom s garážou, záhradou, hospodárskymi budovami, Žakarovce, okr. Gelnica

Ponúkam na predaj samostatne stojaci, čiastočne zrenovovaný rodinný dom s vlastnými pozemkami a príslušenstvom v obci Žakarovce, okres Gelnica, všetko právne vysporiadané a bez tiarch.

Pozemky sú v celkovej rozlohe 598m2.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj samostatne stojaci, čiastočne zrenovovaný rodinný dom s vlastnými pozemkami a príslušenstvom v obci Žakarovce, okres Gelnica, všetko právne vysporiadané a bez tiarch. Pozemky sú v celkovej rozlohe 598m2.

 

DOM

- nachádza sa na začiatku obce medzi ďalšími rodinnými domami s prístupom po spevnenej obecnej komunikácii

- rozloha: 9,5m x 12m

- postavený z kameňa, tehál a betónu, obvodové múry hrúbky 55cm

- pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne, obývacej izby, kúpeľne a WC, podkrovie (priestor cca 9,5m x 5m) je pripravené na dokončenie - mohli by tu vzniknúť napr. ďalšie dve izby a sociálne zariadenie, v suteréne je pivnica (3m x 4,25m), kotolňa a miestnosť na odkladanie vecí, vedľa domu je prístrešok s posedením 

- dom prešiel v období r. 2013 - 2015 renováciou, na streche boli sčasti vymenené nové trámy a položená krytina (pálená škridla Bramac), nové 5 komorové plastové okná, nové sadrokartónové stropy, vymenené potrubie na prívod vody, odpad a elektrické rozvody, nová liatinová pec v kuchyni, podlahy v celom dome, sanita v kúpeľni, nová kuchynská linka s dresom a elektrickým sporákom, elektrický kotol na ohrev vody, zateplenie domu bolo prevedené polystyrénom hrúbky 10cm (podkrovie štítovej strany 14cm), sú pripravené rozvody v kotolni na umiestnenie kotla na kúrenie, v dome sú už osadené radiátory

- kúrenie v súčasnej dobe je zabezpečené pevným palivom a dvomi kachľovými pecami a jednou liatinovou pecou, prívod vody je z obecného vodovodu

- orientácia: JV - J - JZ.

 

PRÍSLUŠENSTVO K DOMU:

- pred domom sa nachádza samostatne stojaca garáž z r. 1980 cca 6m x 3,7m s vlastným súpisným číslom, odvetrávaním, murovaná, brána oceľová, podlaha betónová, krytina pozinkovaný plech

- za domom sú hospodárske budovy (dreváreň, dielňa, stodola) a záhrada, za záhradou tečie potok.

 

Najbližšie väčšie mestá v okolí sú Gelnica (cca 7km), Margecany (cca 9km). Do krajských miest - Prešova je odtiaľ cca 38km a Košíc cca 42km.

 

CENA : 49.500 EUR (dohoda o cene je možná)

 

Teším sa spolu s Vami na obhliadku po dohode na tel. č. 0918 125 835.

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 11 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár