Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Rodinný poschodový dom s garážou a záhradou v Levoči na ulici Za sedriou

Popis nehnuteľnosti

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v pokojnej a príjemnej lokalite na život, na ulici Za sedriou v Levoči, sú bez ťarchy. Dom je trojpodlažný, sú z neho pekné pohľady do okolia aj na samotnú Levoču. Záhrada je rovinatá, s prístupmi z ulice, z domu aj z uličky. 

POPIS DOMU

- skolaudovaný v r. 1977

- postavený z pórobetonových tvárnic, vnútorné deliace priečky sú z tehál

- rozloha: 10,50 m x 12 m

- zastavaná plocha 126 m2, úžitková plocha 304 m2

- orientácia: prevažne východ - západ

- na prvom nadzemnom podlaží sa na nachádza kotolňa, práčovňa, dielňa, 2 pivnice a chodba so schodiskom. Na druhom nadzemnom podlaží je obývacia izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, zádverie, hala so schodiskom a lodžia (5,20 m dlhá). Na druhom nadzemnom podlaží sú 4 izby, kúpeľňa, WC, lodžia (5,20 m dlhá), balkón (5,60 m dlhý) a predsieň so schodiskom.

- je napojený na verejnú plynovodnú, kanalizačnú, elektrickú a vodovodnú sieť, kúrenie je ústredné (radiátory) cez plynový kotol, ohrev vody elektrickým bojlerom, prívod vody z mestského vodovodu, odpadové vody do mestskej kanalizácie, dom má jeden vlastný komín a jeden komín je spoločný so susediacim domom, pričom každý dom má vlastné vložkovanie komína

- okná menené v r. 2010 za plastové, interiérové dvere sú drevené, podlaha na prízemí domu je betónová a dlažba, na druhom a treťom podlaží kombinácia PVC, dlažba a drevená palubová, na schodiskách PVC, na balkóne a lodžiach je travertínová podlaha

- strešná krytina (plech pozinkovaný) bola vymenená v r. 2004 spolu s dažďovými zvodmi

Pozemok o celkovej rozlohe 560 m2 je celý oplotený, vzadu za domom sa nachádza kurín a sklad náradia postavené v r. 1985. Obe stavby sú z tehál, s betónovou podlahou a plechovou krytinou. Vstup do garáže je z ulice. Tá má rozlohu 3 m x 6 m, betónovú podlahu, je suchá, s 2 vetracími oknami, vykurovaná.

 

CENA: 169.000,- EUR 

 

Pozrite si videoprehliadku: https://youtu.be/Ll15OMnwO0U

 

Teším sa na osobné obhliadky po dohode na tel. č. 0918 125 835.  

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF