Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: Stavebný pozemok, 1045 m2, Spišský Štvrtok, okres Levoča

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj rovinatý stavebný pozemok bez ťarchy o celkovej rozlohe 1045 m2 v novej kľudnej lokalite na výstavbu rodinných domov v Spišskom Štvrtku, okres Levoča.

 

Informácie o pozemku: 

- v tvare obdĺžnika – šírka cca 26 m, dĺžka cca 40 m

- vedie k nemu prístupová spevnená cesta - vytýčené sú hranice verejnej komunikácie (na začiatku ulice by mal byť park)

- existujúce inžinierske siete: kanalizačné rozvody sú od r. 2020, elektrické rozvody - „silnoprúd“ od r. 2018, „slaboprúd“ – prípojky k jednotlivým pozemkom (aj na verejné uličné osvetlenie) od r. 2023, rozvody pitnej vody sú v pláne na rok 2023

- rozvody plynu zatiaľ nie sú, no je prípojka na vedľajšej ulici s možnosťou pripojenia

- podľa územného plánu obce je naplánovaná nová výstavba rodinných domov  aj v ďalšom uličnom rade za pozemkami.

 

V Spišskom Štvrtku sa nachádza základná škola, materská škola, obecný úrad,  lekáreň, potraviny, stomatológ pre deti aj dospelých, obvodný lekár, hasičský zbor, futbalové ihrisko, čerpacia stanica pohonných hmôt i LPG, autoumyvareň, autoservis, penzióny, pizzeria a ďalšie služby podnikateľského sektora.

Do okresného mesta Levoča je odtiaľ 11 km, do Spišskej Novej Vsi 10 km, do Popradu 14 km.

 

CENA: 100.000,- EUR (dohoda o cene možná)

 

Fotografický materiál je doplňovaný priebežne.

Obhliadky a ďalšie aktuálne informácie na tel. čísle 0918 125 835.

 

 

Videoprehliadka

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 13 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF