Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 1-izbový čiastočne zrenovovaný byt s lodžiou, ul. Pod vinicou, Levoča

Popis nehnuteľnosti

Byt sa nachádza na 2. poschodí zo štyroch v obnovenom bytovom dome v Levoči na ulici Pod vinicou. Zadné vchody do bytového domu sú bezbariérové. Byt je bez ťarchy, má pekné výhľady a lodžiu s novou dlažbou a zábradlím.   

BYT:

- tvorí ho jedna izba a príslušenstvo, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, pivnica nachádzajúca sa na technickom podlaží  bytového domu a k bytu prislúchajúca lodžia

- rozloha celkom:  cca 35 m2 vrátane príslušenstva a lodžie

- poschodie: 2/4

- orientácia: východ (kuchyňa a lodžia), západ (izba)

- čiastočne obnovený, vymenené plastové okná, kuchynská linka, dlažba a obklady v kúpeľni a WC, plávajúca podlaha na chodbe, v izbe a kuchyni

- je teplý a slnečný, po kúpe hneď k nasťahovaniu. 

 

BYTOVÝ DOM:

- nachádza sa v zabývanej lokalite v zoskupení štyroch bytových domov

- postavený z panelov, zateplený, vymenené plastové okná a vchodové dvere, elektrický zámok dverí, zvončeky, poštové schránky, svetelné senzory, vymaľované spoločné priestory a výťah, vymenené rozvody v "stúpačkách"

- obklopený  rodinnými a bytovými domami, zeleňou, s využitím posedenia na lavičkách a peknými pohľadmi na Levoču a okolité vrchy

- v blízkosti sa nachádza predajňa s rozličným tovarom, zastávka MHD, BILLA, materská škola, základná škola, detské ihrisko

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov, správu BD vykonáva Stavebné bytové družstvo Levoča.

 

CENA: 55.000,- EUR

 

Videoprehliadku bytu si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/DBNOrP0L4zM

 

Osobné obhliadky po dohode a viac informácií na tel. čísle:

0918 125 835

Videoprehliadka

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár