Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a ohrevom vody, Levoča, sídl. Rozvoj, 72 m2

Popis nehnuteľnosti

Byt je vhodný pre niekoho, kto chce bývať v tehlovom bytom dome s nízkymi mesačnými nákladmi a v skvelej lokalite na sídlisku Rozvoj v Levoči. Je bez ťarchy. Časom a so súhlasom ostatných spoluvlastníkov by si budúci vlastník bytu mohol odkúpiť priestor nad bytom a urobiť z neho  mezonetové bývanie. 

 

BYT:

- rozloha: 72 m2 (3 izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, balkón a 2 pivnice v priestoroch technického podlažia)

- poschodie: 3/3

- orientácia: východ – juhovýchod - severozápad

- je vnútorný, teplý, svetlý, s peknými výhľadmi

- má vymenené vstupné bezpečnostné dvere zn. Sherlock a všetky plastové okná (aj malé v kúpeľni), na balkóne je dlažba a strieška proti dažďu, interiér je v pôvodnom stave, čo by mohlo vyhovovať niekomu, kto si ho chce prerobiť podľa vlastných predstáv

- má napojenie na 3 komíny a jednu kachľovú pec, v dvoch izbách sú parkety.

 

BYTOVÝ DOM:

- postavený z tehál v r. 1960, zateplený

- s tromi vchodmi, bez výťahov

- vymenená strecha, dažďové zvody, plastové okná a dvere v spoločných priestoroch, nové poštové schránky, striešky proti dažďu pri vstupoch

- výborná dostupnosť a občianska vybavenosť - v blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, zastávka MHD, autobusová stanica, nákupné centrum Billa, multifunkčné ihrisko, zámočník, nemocnica, polícia, materská škola, základná škola a i.

- má vytvorené spoločenstvo vlastníkov bytov, správu vykonáva správca Milan Stanko, správa bytového a nebytového fondu, Levoča.  

 

 

CENA: DOHODOU

 

Obhliadky bytu po dohode na tel. čísle:

0918 125 835

Fotogaléria

Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Vďaka viac než 12 ročným skúsenostiam na realitnom trhu pomáham ľuďom predať nehnuteľnosti bezpečne, výhodne a rýchlo.

Špecializujem sa na predaje a prenájmy v Levoči, Spišskej Novej Vsi a ich okolí, tu mám najviac predaných nehnuteľností a spokojných klietov. 

Začínala som s prácou realitnej maklérky v Spišskej Novej Vsi a moje prvé kroky po realitných cestách v roku 2010 boli pod značkou RE/MAX, s ktorou som ukončila spoluprácu v roku 2018 z osobných a rodinných dôvodov. V súčasnej dobe ma nájdete pod vlastnou značkou BEA REALITY Levoča, ktorá je členom Realitnej únie SR.

Práca realitnej maklérky ma skutočne baví a snažím sa ju robiť tak, aby boli moji klienti spokojní. Ľudia sa môžu na mňa obrátiť s dôverou, ak potrebujú riešiť svoje starosti či majú obavy s predajom, ak hľadajú človeka skúseného, vzdelaného, zodpovedného, čestného, trpezlivého, vytrvalého, s individuálnym a ľudským prístupom, ktorý im zabezpečí realitný servis, aký potrebujú.

Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšie o mne a o mojej práci pre klientov zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne. Teším sa na spoluprácu.


Bc. Beáta Kohiarová, RSc.

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF